Kamp 9 augustus

Een patent op amusement sinds 1930!

Kamp 9 augustus

De laatste dag van het kamp was alweer aangebroken! In de voormiddag speelde elke ban nog voor de laatste keer een chique spel. Na het eten van de beenhesp was het tijd voor onze jaarlijkse Fata Morgana. De verschillende bans werden gemixt met elkaar en moesten proberen om zo veel mogelijk spelletjes te winnen. Er werd touw getrokken, gefrisbeed, gebaseballd en tussen twee vuren gespeeld.

Als 4uurtje kregen we overheerlijke pannenkoeken. Daarna moest iedereen voor een deeltje kampvuur/entertainment zorgen. Sommige groepen moesten de sjorring versieren en lichtjes uithangen, ander groepen maakten de petit beurre taart of speelden een alternatief slottoneel.

De avond viel en het kampvuur werd aangestoken. Wat een vlam! Na wat zingen en gezellig babbelen kondigde dit alweer het einde van ons kamp aan. Wat hebben we er opnieuw van genoten.

Tot volgend jaar!